Tomasz Palak

Tworzę to miejsce by pokazać, że o prawie można mówić jasno, a mecenas nie musi być nudny.
Pomagam oszczędzić czas i tłumaczę paragrafy na praktyczne działania. Rozwiązuję problemy, łącząc podejście prawne i biznesową sprawność.
Klienci cenią sobie moje zaangażowanie wykraczające poza ramy tradycyjnej obsługi prawnej oraz elastyczną reakcję na zmieniające się realia.


EkipaNasza ekipa


Jestem radcą prawnym w Prawo Plus Podatki działającym w strukturach Grupy Profit Plus. Dokładniejsze informacje o przebiegu mojego zatrudnienia i wykształcenia są dostępne na moich profilach na Linkedin i Goldenline. Działam w stowarzyszeniach ELSA i OVUM oraz wspieram Fundację Studenckie Forum Business Center Club, której byłem członkiem. Cieszy mnie, że klienci polecają mnie kolejnym.

profitFragment książki "Jak położyć biznes na pasji?"

KonferencjaWygrana przeze mnie konferencja I love marketing


Jako mówca i szkoleniowiec spędziłem setki godzin przed tysiącami osób. Wykładam na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. W Trójmieście najczęściej szkolę w ramach współpracy z Pomorskim Parkiem Naukowo Technologicznym, Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Starterem i Clipsterem. Występowałem na I love marketing, Infoshare, TEDx, Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach.WykladPodczas Infoshare

KonferencjaJako ekspert w TVN w programie "UWAGA!"


Często jestem proszony o wypowiedź przez podmioty z zewnątrz - między innymi TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Za wartego obserwowania uznały mnie przykładowo portale firmy.net i sprawnymarketing.pl. Rozmowy ze mną prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz spotkań z Olą Gościniak, Rahimem Blakiem i Danielem Kędzierskim. Dłuższa lista moich wypowiedzi poza blogiem dostępna jest tutaj.

MarketingByłem pierwszą osobą na okładce Magazynu Sprawny Marketing

MarysiaZ Marysią się ożenię


Poza pisaniem lubię też uczyć. Gram na gitarze i z przyjemnością wsiadam do pociągu byle jakiego - na szczęście te cztery rzeczy nieraz da się połączyć. :) Z filmów najbardziej lubię węgierskich "Kontrolerów", a z książek polskiego Hłaskę. Seriali i gier nie znam, ale nadrabiam ilością znanej przeze mnie muzyki.MarysiaJestem rekordzistą świata

Zaufali mi

Kontakt

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

Telefon do kancelarii

+48 58 621 99 91

Tomasz Palak © 2018 All Rights Reserved. | Witrynę stworzyło Biuro Projektowania "W dobrą stronę" based on ShovonDesign.