Prawo

Filmy, Prawo

Janina Daily przepytuje mnie o prawo w internecie

W pięknych wakacyjnych okolicznościach, z widokiem na sopockie molo – o tematach wcale nielekkich, bo prawniczych. Choć przykłady typu skacząca po stole ryba czy kot z chlebem na głowie mogą zapaść w pamięć bardziej od jakichś sztampowych – mamy zresztą z Janiną (wpadaj do niej!) taką nadzieję.

brown and white cat on brown wooden shelf
Prawo

„Ukryty” wpis dla uczestników I love marketing

Nie będę wrzucał tego wpisu na social media – to po prostu wyliczanka przepisów i trendów prawnych, jakie poruszam dzisiaj występując na I love marketing. Jeśli kogoś interesuje konkretnie jedna z 21 rzeczy z listy – tutaj znajdzie miejsce, od którego zacząć.

Filmy, Prawo

Moje (i nie tylko) wystąpienie na Influencers Live Wrocław

„Too much law will kill you, czyli don’t boat yourself — prawo i tak Cię dopadnie!” — taki tytuł miało moje wystąpienie, które odbyło się „we Wrocławiu”. Cudzysłów oczywiście nieprzypadkowy i pandemiczny, bo ostatecznie, zamiast spotkać się na żywo — łączyliśmy się online. Moje wystąpienie miało okazję znaleźć się w sympatycznym towarzystwie panelu „Eksperci” – dlatego właśnie w tytule tego wpisu jest określone jako nie tylko moje. Okej – ja zaczynam, ale po mnie jeszcze parę fajnych osób: (31:35) – Piotr Konieczny – Jak przestępcy […]